KONST / Litografier / Litografi 15597056
nr 1559 7056
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 113/160, daterad 81, bilar. Bildmått: 36x26cm, yttermått inklusive ram: 52x42cm
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 augusti 2023
kl 19:47:20
28/8 19:42:20
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg